10 способів підвищити рівень дофаміну без хімічних речовин.

 
Дофамін-це нейромедіатор, який дозволяє нам
👍Почуватись задоволеним і важливим
👍Мотивованим
👍В гарному настрої
👍Впливає на когнітивні здібності
👍Допомагає долати стрес
Дофамін-магічний елемент 😃
То ось що можна зробити для себе, щоб стимулювати його вироблення:
1. Займайтесь справою, що приносить пристрасть. Знайдіть або згадайте те, що дійсно захоплює вас-малювання, фото, гра на музичних інструментах, та будь що аби заняття заставляло серце битись!
2. Святкуйте маленькі перемоги. винагороджувати себе навіть за щоденні успіхи-це приємно і просто. Чому ж ми радше картаємо себе за невдачі і економимо на похвалі?
3. Ставте перед собою нові виклики. Щось, що ви давно хотіли і відкладали. Стрибнути з парашуту, вивчити мову, кататись на лижах…у кожного є такий список «колись я це зроблю», то як раз час почати робити зараз.
4. Проводьте час на природі. Цікаво, що ця порада звучить у всіх інструкціях по покращенню якості життя і психічного стану. Якщо ви візьмете собі за звичку бувати на природі і віддаватись моменту, це гарантовано покращить настрій.
5. Робіть спонтанні добрі вчинки. Зробіть пожертву, волонтерте або просто пригостіть незнайомця кавою. Вам буде за що себе похвалити.
6. Тренуйте мозок і тіло. З тілом все ясно-будь яка приємна фізична активність. А мозок тренуйте кросвордами, пазлами, грою в шахи чи модними зараз вправами брейн-хакінгу.
7. Заведіть щоденник вдячності. Дякуйте кожного дня всесвіту за те, що у вас вже є.
8. Пробуйте щось нове і здобувайте новий досвід. Подорожуйте в нові місця, вчіть іноземні мови, грайте на музичних інструментах. Чим незвичніше-тим краще.
9. Турбуйтесь про своє здоров’я. Пройдіть мед огляд, полікуйте зуби, підберіть гарні окуляри, знайдіть собі психотерапевта. Метальне здоров’я таке ж важливе, як і фізичне.
10. Оточуйте себе позитивним середовищем. Так, життя не просте, але в ньому завжди можна знайти приводи для радості. Нехай поруч з вами знаходиться якомога більше світлих, добрих, оптимістичних людей.
(За матеріалами APA-American Psychological Association)
 
 
 
 
Все реакции:

Тетяна Тетяна, Анита Украина и ещё 114