Як перестати турбуватись і почати жити в період змін.

«Прокидаюсь в 4 ранку і одразу переглядаю новини…»
«Не можу зосередитись на роботі, погані думки весь час лізуть в голову…»
«Таке враження що я зовсім втрачаю контроль над ситуацією, руки опускаються…»
Ось такі думки звучать зараз в голові. Правда ж?

Час і справді не простий і можливо саме зараз будуть актуальними ці поради Д. Карнегі про те, як перестати непокоїтись і почати діяти. Я часто використовую їх і в роботі, і особисто для себе. І сміливо можу сказати, що вони працюють.
А раптом ви маєте свій метод боротьби з тривожністю? Розкрийте секрет в коментарях!

1. «Залізні двері». Ще і ще раз про важливість жити в моменті «тепер»: встановіть залізні двері між майбутнім і минулим і зосередьтесь саме на моменті тут і зараз. Що прямо зараз ви можете зробити, взяти під контроль?

2. «Магічна формула». Діє так:
-задайте собі запитання «Що найгірше може статись зі мною?»
-прийняти це «найгірше» і заздалегідь змиритись з цим.
– а тепер спокійно подумати як можна змінити ситуацію.

3. «Memento mori». Стрес і стурбованість надзвичайно шкодить здоров’ю і точно не підвищують імунітет і опірність організму! Крім того можна напридумувати собі симптоми і захворювання, яких насправді немає. Просто зупиняйте потік негативних думок, не переглядайте постійно новини і не спілкуйтесь з людьми, які підтримують вашу тривогу.

4. «Займіться справою». Однією з причин тривоги є відсутність зайнятості. Якщо ми не займемо мозок і руки роботою, на місці порожнечі процвітатимуть негативні думки, свідомість сама їх згенерує. Приверніть увагу мозку новою, цікавою інформацією або займіться чимось, що досі не пробували.

5. «Закон великих чисел». Чули про цей закон? Ні? Ну ось вам і можливість втілити в життя попередній пункт, тобто дізнатись щось нове. Згідно закону великих чисел імовірність того, що ваші тривоги справдяться, дуже незначна.

6: Змиріться з тим, чого не можливо уникнути.
Ми страждаємо і продовжуємо непокоїтись, навіть коли неприємна подія відбулась. І знову це порушує золоте правило «жити моментом тут і тепер». Навчіться скорятись обставинам, які вже не можуть бути зміненими. Переживіть і прийміть: «значить саме так і мало статись». Можна навіть подякувати долі за цей урок! Вдячність і смиренність – no other way.

7: «Обмежувач» тривоги. Є таке поняття «коло впливу і коло турбот».
Випишіть всі події, які займають вашу увагу. А тепер поруч з тими, які знаходяться в зоні вашого впливу поставте +, а ті, на які ви не впливаєте позначте знаком «-». Якщо будете чесними із собою, то побачите, що поза зоною контролю знаходиться не так вже й багато – погода, політика, релігія… ось про них і варто перестати думати. І не гортайте новини більш ніж 1-2 разів на день! Тривоги збільшиться, а впливу на події не додастся!

8: цікавтесь іншими людьми. Так так 😉 не заздріть і не порівнюйте, а просто цікавтесь:
-досвідом інших
-тими, кому потрібна ваша допомога. Надайте її!

Правда, не так вже й складно? Спробуємо? #Це_простіше_ніж_здається
#Nextlevel